Najlepszy piasek do pomp piaskowych


Piasek do pomp piaskowych – alternatywne rozwiązanie

Ekologiczne, antyalergiczne, bezwonne… szkło filtracyjne to znakomita alternatywa dla tradycyjnego piasku stosowanego w pompach basenowych. W tej kategorii znajdziesz właśnie szkło filtracyjne, które jest innowacją na rynku, ponieważ wykazuje kilka razy większą efektywność w czyszczeniu wody.

Piasek do pomp piaskowych w postaci szkła filtracyjnego jest bezpieczniejszy dla środowiska oraz dla użytkowników, o czym poświadcza atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego B-BK-60210-0148/21. Szkło filtracyjne Aqua Grit nadaje się do stosowania we wszystkich pompach piaskowych.

Piasek do pompy piaskowej w postaci szkła filtracyjnego – 2 razy rzadsze płukanie

W czym tkwi fenomen szkła filtracyjnego do basenów? Przede wszystkim w wydajności, ponieważ w porównaniu do tradycyjnego piasku przepłukiwanie wykonuje się dwa razy rzadziej. Co więcej, do oczyszczenia wody użyjesz aż o 30% mniej produktu w stosunku do wspomnianego zwykłego piasku. Efekty? Wydłużasz żywotność urządzenia do filtracji, redukujesz koszty związane z eksploatacją basenu i odciążasz swój portfel, ponieważ zużycie wody i energii jest mniejsze.

Szkło zamiast piasku do pomp – eliminacja nawet 97% zanieczyszczeń

Kilkakrotnie wyższa skuteczność szkła filtracyjnego jest widoczna nie tylko w większej oszczędności produktu, ale i jego działaniu. Szkło zatrzymuje 97% zanieczyszczeń, dzięki czemu nie musisz stosować dużych ilości chloru, co przekłada się na jeszcze większe oszczędności finansowe. Nie trzeba tak często dezynfekować wody, co pozwala dodatkowo oszczędzić czas.

Szkło czy piasek do pompy piaskowej? Wybierz ekologiczną opcję

Jak wspomnieliśmy, piasek do pomp piaskowych w postaci filtracyjnego szkła jest bezpieczniejszy dla ludzi i otoczenia. Ma też szereg dodatkowych zalet – to produkt bezwonny, klarowny, obojętny chemicznie, niepylący, który nadaje się do stosowania zarówno w basenach prywatnych, jak i publicznych. Atest higieniczny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego potwierdza bezpieczeństwo i jakość szkła filtracyjnego z naszego asortymentu.

Dlaczego filtracyjne szkło jest lepsze niż tradycyjny piasek? Pompy piaskowe

ulegają mniejszemu zużyciu dzięki zastosowaniu tego innowacyjnego produktu, ponieważ urządzenie jest co najmniej dwa razy mniej eksploatowane. Jeśli więc potrzebujesz wysokogatunkowej alternatywy dla piasku do pomp basenowych, szkło filtracyjne jest ekologiczną i ekonomiczną odpowiedzią na nawet najbardziej zaawansowane potrzeby czyszczenia wody!

Dokonaj najlepszego wyboru

Aqua Grit for Your


Pragniemy razem z Tobą w pełni świadomie i odpowiedzialnie decydować o naszym zdrowiu i naszym środowisku. Dołożyliśmy wszelkich starań by stworzyć Aqua Grit, teraz wybór należy do Ciebie...