Złoża filtracyjne do stacji uzdatniania wody – do czego służą?


O jakość używanej wody z całą pewnością należy dbać. Sposobów na jej skuteczne oczyszczanie jest kilka, ale warto zdecydować się na te najnowocześniejsze i tym samym najlepsze. Dużą popularnością cieszą się na przykład złoża filtracyjne do stacji uzdatniania wody. Jaki mają one cel? Przede wszystkim przyczyniają się do szybkiego i bezpiecznego usuwania wszelkich zanieczyszczeń z wody, tak aby była ona w pełni zdatna do użycia. W tym przypadku do użycia basenowego.

Złoże filtracyjne do stacji uzdatniania wody – ekologia i wydajność

Aby zaproponować naszym klientom najlepszy produkt, zastanawialiśmy się, w jaki sposób połączyć ze sobą zarówno wydajność, jak i ekologiczne podejście. Okazało się, że jest to miks, który jak najbardziej można otrzymać. Nasze długotrwałe badania w tym zakresie pozwoliły na to, aby powstało jedyne w swoim rodzaju złoże filtracyjne do stacji uzdatniania wody. Zanim złoża trafiły do odbiorców, poddane zostały specjalistycznym testom, które potwierdziły ich skuteczność i bezpieczeństwo.

Dlaczego nasz produkt jest ekologiczny? Wpływ ma na to ponowne wykorzystanie szkła, a także stała optymalizacja produkcji.Dodatkowo jest to produkt bardzo wydajny, ponieważ wystarczy o 20% mniej szkła filtracyjnego, niż standardowego piasku, aby móc uzyskać taki sam efekt.

Złoża filtracyjne do stacji uzdatniania wody – bezpieczeństwo i sprawdzone rozwiązania

W naszych działaniach chcemy pozostać nie tylko blisko natury, ale i blisko osób, które zmagają się z różnego rodzaju alergiami. Właśnie z tego powodu tworzone przez nas złoża filtracyjne do stacji uzdatniania wody przechodzą specjalistyczne testy, aby doskonale sprawdzać się w przypadku osób podatnych na alergie. Dodatkowo w procesie obróbki termicznej, złoże filtracyjne Aqua Grit zostaje tak dokładnie oczyszczone, że nie emituje żadnego zapachu. To idealne rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za pachnącymi produktami.

Oczyszczające złoża filtracyjne do uzdatniania wody

Przede wszystkim proponowane przez nas złoża filtracyjne do uzdatniania wody mają na celu oczyszczać wodę w basenie z wszelkich zanieczyszczeń oraz substancji szkodliwych. Decydując się na regularne korzystanie z tego złoża filtracyjnego, można mieć pewność, że całość pozostanie w świetnym stanie i będzie w pełni bezpieczna dla osób, które korzystają z basenu.

Dokonaj najlepszego wyboru

Aqua Grit for Your


Pragniemy razem z Tobą w pełni świadomie i odpowiedzialnie decydować o naszym zdrowiu i naszym środowisku. Dołożyliśmy wszelkich starań by stworzyć Aqua Grit, teraz wybór należy do Ciebie...